Wielka jesienna promocja na noże TKM


Temperatura spada, rabaty rosną :)!

Promocja w PRINT PARTNER
Promocja trwa od 1.10.2017 do 31.12.2017 i dotyczy wszystkich noży introligatorskich niemieckiej marki TKM. Wysokość rabatu jest ustalana indywidualnie dla każdego zamówienia i zależy od typu noża oraz materiału z jakiego został wykonany. Zachęcamy do kontaktu z naszymi Przedstawicielami Handlowymi.

W naszej promocji do każdego noża profesjonalne opakowanie na noże za symboliczną złotówkę!

Walizka TKM

Niemiecka jakość

TKM Group jest wiodącym na świecie producentem i dostawcą noży, pił i frezów do maszyn poligraficznych. Siedem zakładów produkcyjnych w Europie i na świecie oraz liczne oddziały sprzedaży czynią firmę TKM GmbH jednym z wiodących producentów noży na świecie. Główna siedziba firmy znajduje się w Remscheid w Niemczech.

TKM GmbH jest nowoczesną firmą, która stawia na innowacyjne technologie produkcji. Dzięki temu tworzy produkty wysokiej jakości. Wszystkie produkty TKM mają udowodnioną w praktyce wysoką jakość i długi czas eksploatacji. Noże produkowane są pod stałą kontrolą jakości i przy użyciu najlepszych materiałów. Produkty opuszczają fabrykę tylko po szczegółowej inspekcji obejmującej wszystkie elementy gotowego produktu.

Dożywotnia gwarancja

Każdy nóż firmy TKM objęty jest dożywotnią gwarancją. Gwarancja obejmuje noże, których stopień naturalnego zużycia na skutek eksploatacji mieści się w następujących kryteriach:

Noże stalowe:
Gwarancja najwyższych parametrów pracy wkładki Duritan / Duratec zużytej do wysokości max 14 mm

Noże z węglika spiekanego:
Gwarancja najwyższych parametrów pracy wkładki Incomet Supreme / Ultra Cut zużytej do wysokości max 7 mm

^ Powrót do góry